Volná místa

Volná místa

Hledáte práci na zajímavém místě? My hledáme prodavače do poutní prodejny Velehrad

PRODAVAČ POUTNÍ PRODEJNY VELEHRAD

Náplň práce:

Prezentace a prodej zboží (úprava zboží k prodeji, komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, přejímání, kontrola a skladování zboží, práce na pokladním systému, úprava a úklid prodejny). Zajišťování provozu svěřené prodejny v době nepřítomnosti vedoucího.

Požadujeme:

Praxe na obdobné pozici výhodou, uživatelská znalost PC a práce v jakémkoliv skladovém či informačním systému, příjemné vystupování, kultivovaný projev, samostatnost, pečlivost.

Nabízíme:

Zajímavou práci v nakladatelství s dlouholetou tradicí, pracovní poměr na dobu neurčitou na hlavní i částečný úvazek, příjemné pracovní prostředí, osobní ohodnocení, stravenky.

Nástup ihned nebo dle dohody.
Místo práce: poutní prodejna Velehrad.

Životopis zasílejte na email: poutni.prodejna@kna.cz
Kontakt: Pavla Žáková Šupáková, telefon: +420 573 034 150