O společnosti (O nás) Volná místa

Volná místa

PRODAVAČKA (PRODAVAČ) PRODEJNY VELEHRAD

Náplň práce:

Prezentace a prodej zboží a služeb v duchu křesťanských hodnot
  • Úprava zboží k prodeji
  • Komunikace se zákazníkem
  • Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
  • Přejímání, kontrola a skladování zboží
  • Provádění inventury
  • Vyřizování dotazů a stížností
  • Práce na pokladním systému
  • Úprava a úklid prodejny

Zajišťování provozu svěřené prodejny v době nepřítomnosti vedoucího

Požadujeme:

Praxe na obdobné pozici
Uživatelská znalost PC a práce v jakémkoliv skladovém či informačním systému
Příjemné vystupování, kultivovaný projev
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, proaktivitu a profiremní orientaci

Nabízíme:

Zajímavou práci v nakladatelství s dlouholetou tradicí
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Příjemné pracovní prostředí
Osobní ohodnocení, stravenky
Nástup ihned nebo dle dohody
Místo práce: Velehrad

CV včetně fotografie zasílejte na email: poutni.prodejna@kna.cz

Kontakt: Pavla Žáková Šupáková, telefon: +420 573 034 150

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Příprava a kompletní zajištění marketingových kampaní
Příprava letáků a marketingových materiálů
Realizace marketingových aktivit, zodpovědnost za tvorbu marketingového plánu
On-line marketing – správa a nastavování PPC kampaní a bannerové reklamy (i na sociálních sítích), sledování trendů
Podpora HR aktivit a interní marketing